Skip to main content Scroll Top
1146 Budapest, Thököly út 114/a

Ivaneci hétvége

horvátország

Ivanec

május 16-17

Horvátország északi részére, a Zágrábi-középhegység vonulataihoz invitálunk, ahol Ivanec és a Ravna Gora kiváló adottságai várják a pilótákat. A helyszín nem véletlenül népszerű: a tágas, jól karbantartott starthelyek és a kiszámítható aerodinamikai viszonyok miatt ez a térség az egyik legjobb terep a fejlődéshez. A domborzati viszonyok lehetővé teszik a a délutáni lágy termikekkel való ismerkedést, így kezdő pilótáink itt gyakran szerezhetik meg első hosszabb repülési élményeiket. A helyi közösség rendkívül támogató, a logisztika pedig egyszerű és hatékony. Túránk központi helyszíne Ivanec és a Ravna Gora, amely 400 méter feletti szintkülönbséggel és nagy leszállókkal várja a pilótákat. A nap végén pedig a horvát vidék vendégszeretete és a helyi gasztronómia teszi teljessé a túra élményét.

Távolság: 300km

Kinek ajánljuk

Biztonság és fejlődés egy helyen. A starthely tágas és füves, a terep pedig kiválóan átlátható, megbízható termikforrásokkal, amelyek már gyenge besugárzás esetén is stabil emeléseket biztosítanak. A völgy tagoltsága és a jól megközelíthető mezők biztonságos leszállási lehetőséget kínálnak. Ivanec ideális terep a kezdőknek a szárnybontogatáshoz, a haladóknak pedig a technikai finomhangoláshoz, de a stabil időjárás a tapasztaltabb pilóták számára is tartogat szakmai kihívásokat. A repülés mellett a környék kiváló infrastruktúrával rendelkezik egyéb sportokhoz is, így lehetőség van túrázásra, kerékpározásra vagy a helyi kulturális látnivalók felfedezésére is.

Szállás

Szállásunk a Klet Kozjak vendégházban lesz, amely a régió egyik legautentikusabb helyszíne. A dombtetőn elhelyezkedő birtok kényelmes szobákkal és modern infrastruktúrával várja a pihenni vágyó pilótákat. A túra díja tartalmazza a bőséges, helyi alapanyagokból készített reggelit is, így energiával teli kezdhetjük a napot a hegyen.

Részvételi feltételek

  • 2026-os évre rendezett papírok
  • Utasbiztosítás (extrém sportra) egyéni megkötése
  • teljes felszerelés

*Az utasbiztosítást a tájékoztató levél kiküldéséig ne kösd meg!

A jelentkezést regisztráció előzi meg. A túrára regisztráltakat jelentkezési sorrend alapján, határidő megjelöléssel, e-mailben kérjük előleg befizetésre. Az előlegen túl, a fennmaradó összeget a túra helyszínén rendezheted. Az előleg összegét visszamondás esetén 20eur szervezési ktg levonásával adjuk vissza, az utazási dátum előtt 2 héttel viszont már a teljes előleg öszege felszámolásra kerül. Amennyiben a túra időjárási okokból meghiúsul, úgy az előleg összege visszajár, 20eur szervezési költség levonásával.

Költségek

A túra költségei
Pilótáknak
120eur
Kísérőknek
80eur
Utazás* költségei
Busszal
30eur

*A buszos utazás 9 személyes kisbusszal történik. A helyeket jelentkezési, illetve előleg befizetési sorrendben töltjük fel. Igény esetén több busz is rendelkezésre áll.

Túra költsége tartalmazza:
  • a túra szervezését
  • helyi közlekedést busszal utazóknak
  • 1 éjszaka szállást vendégházban
  • Bőséges reggelit
  • starthely/légtárhasználati engedélyt
  • korlátlan felszállítást
  • helyismeretet, meteo figyelését
  • rádióirányítást, oktatói felügyeletet 2 oktatóval
  • extra közösségi programok szervezését
  • megszokott jó hangulatot
Egyéb költségek
  • kiutazási költségek
  • étkezés, költőpénz
  • extra programok költségei

Előleg

Az előleg befizetésének határideje
E-mailben értesítünk
Az előleg összege
BUSSZAL UTAZÓKNAK 20EUR + 30EUR ÚTIKÖLTSÉG
EGYÉNILEG UTAZÓKNAK 20EUR
Indulás
május 16
Érkezés
május 17

Az indulás helyszínét és a pontos indulást az utazás előtt pár nappal kiküldött információs e-mailben pontosítjuk.

szabad helyek

24 fő

Regisztráció a túrára

    Hidden fields

    Beceneved
    Hogyan utaznál
    Csello
    Személyautóval
    Mtamas
    Személyautóval
    N. Bence
    Személyautóval
    P.Andras
    Busszal
    Benedek
    Busszal
    Nagis
    Személyautóval
    G.Gábor
    Busszal
    P.Kati
    Busszal
    Viki
    Busszal
    Kuni
    Busszal
    K.Ati
    Személyautóval
    B.Zoli
    Személyautóval
    ALI
    Busszal
    Zsuzsi
    Busszal
    Bcsaba
    Személyautóval

    A túrával kapcsolatos egyéb kérdéseiddel fordulj hozzánk bizalommal. A szabad helyek száma 2 frissítés között változhat. Ha a repülős utazást választod, jegyvásárlás előtt vedd fel velünk a kapcsolatot.

    fAirPlay csapata